На Тернопільщині скандал у міліції: громадськість не хоче нового керівника

На Тернопільщині представники громадськості провели пікет Підволочиського райвідділу міліції, відстоюючи попереднього керівника.

У такий спосіб вони відреагували на наказ начальника УМВС України в Тернопільській області Василя Облещука щодо призначення тимчасово виконуючим обов’язки начальника Підволочиського райвідділу міліції підполковника міліції Богдана Бігуна.

Активісти зібралися під стінами адмінбудівлі Підволочиського райвідділу міліції, аби не допустити призначення на посаду нового начальника міліції. Присутні мотивували це тим, що вони задоволені роботою колишнього виконуючого обов’язки начальника районного відділу внутрішніх справ,  капітана міліції Василя Федоркова.

На місце події виїхав перший заступник начальника УМВС України в Тернопільській області Олександр Богомол. Він поспілкувався з активістами і пояснив їм, що призначити на посаду керівника райвідділу Федорокова неможливо, оскільки у нього немає відповідної фахової освіти (права дивно, як тоді він міг обіймати посаду керівника до цього).

Присутні вирішили зустрітися в понеділок, 9 червня і за участю начальника обласної міліції Василя Облещука прийняти кінцеве рішення.

пікет міліція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі