У Тернополі близько сотні сімей стали жертвами шахраїв

Близько сотні тернополян мають сьогодні проблеми через встановлення індивідуального опалення.

Приблизно чотири року тому вони вирішили відмовитися від централізованого опалення і скористалися послугами одного з підприємств, яке встановлювало індивідуальне опалення. Певний період часу все було добре, а потім ці люди почали отримувати повідомлення від КП «Міськтеплокомуненерго» про те, що їм необхідно оплатити послуги за постачання тепла та гарячої води. Як з’ясувалося пізніше усі документи, за якими тернополянам встановлювали опалення, були підробленими, пише . Тепер вони змушені оплатити послуги комунального підприємства, адже офіційно їхні помешкання не були відключені від централізованого теплопостачання. Ситуація, за словами міського голови Сергія Надала, склалася патова, і щоб вирішити її у міськраді створили відповідну комісію.

- У 2010 році приватне підприємство «Обрій-Т» шляхом обману встановило людям індивідуальне опалення у помешканнях, – пояснює очільник міста. – Працівники цього підприємства підробили документи міської ради, виконавчого комітету, комунальних підприємств, у яких нібито були дані дозволи на встановлення індивідуального опалення. Люди опаленням користувалися більше року, більше року від «Теплокомуненерго» їм не надходило інформації про те, що необхідно сплачувати за тепло. Коли дану ситуацію виявили правоохоронні органи, то порушили кримінальну справу, зробили інвентаризацію усіх споживачів комунального підприємства. Таким чином з’ясувалося, що майже в сотні квартирах встановили опалення за фіктивними документами. Відповідні органи визнали, що всі документи були підроблені: печатки, підписи та інше. КП «Міськтеплокомуненерго» виставило цим споживачам рахунки за опалення за два роки. Люди користуються індивідуальним опаленням, але централізоване не відключене офіційно, і їм доводиться платити і за індивідуальне, і за централізоване опалення. Тому створили спеціальну комісію, адже згідно законодавства міська рада не має права надавати дозвіл на таке опалення. Ми в межах цієї комісії те, що зможемо згідно закону зробити, то зробимо. А потерпілим порекомендували звернутися до суду, щоб суд прийняв рішення стосовно рахунків за попередні роки.

Незважаючи на те, що за цими фактами була порушена кримінальна справа, підприємці, які встановлювали опалення за підробленими документами, сьогодні продовжують займатися бізнесовими справами.

Тернопіль індивідуальне опалення шахраї
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі