Чи безпечно для тернополян перебувати в маршрутках міста?

Контроль за пасажирськими перевезеннями - один з пріоритетних напрямків діяльності Державтоінспекції.

Для прикладу, лише за перші 10 днів проведення профілактичних заходів під умовною назвою «Автобус-2014» проведено 27 перевірок автотранспортних підприємств, що здійснюють перевезення пасажирів, оглянуто 319 одиниць техніки, заборонена експлуатація 7 транспортних засобів, на усунення виявлених недоліків видано 23 приписи ДАІ.

 Особлива увага при перевірці автобусів перед виїздом на лінію звертається на їх технічний стан, справності основних та аварійних виходів, екіпірування автобусів Контролюється питання умов відпочинку водіїв автобусів, якості проходження ними передрейсових медичних оглядів водіїв та технічних оглядів транспорту. Стосовно тривалості перебування водіїв за кермом, не лише порадою до перевізників, але й вимогою буде - організація праці водія в одну зміну, а для перевезення пасажирів на автобусному маршруті протяжністю понад 500 км наявність двох водіїв.

Під час проведення перевірок роботи водіїв автобусів на лінії особлива увага звертається на умови організації перевезень пасажирів та дотриманням водіями Правил дорожнього руху. З початку проведення операції виявлено 117 порушень правил дорожнього руху, з яких 3 за перевищення встановленої швидкості руху, 22 випадки перевезення пасажирів понад встановлену норму.

Головна мета заходів Державтоінспекції по контролю за пасажирськими перевезеннями - зробити ці перевезення безпечними та комфортними, щоб людина сідаючи в автобус чи тролейбус мали впевненість у власній безпеці, а водії відчували всю міру відповідальні за життя ї здоров’я людей. Щоб пасажири з повагою ставилися до важкої праці водія, а ввічливість і взаєморозуміння між ними стали нормою життя.

пасажири безпека маршрутки Тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі