У Тернополі створили автомайданівський «чорний» список водіїв-порушників

Хто найчастіше порушує правила дорожнього руху в місті, знають тернопільські автомайданівців. Чергуючи на блок-постах, активісти фіксували системних порушників і формували базу даних тих, для кого закон на дорогах не писаний.

Тримають на контролі певні автомобілі і працівники ДАІ, каже заступник голови ГО «Автомайдан Тернопіль» Юрій Остап’юк. І, що цікаво, ті самі, які входять в автомайданівський «чорний» список.

- Найчастіше правила дорожнього руху порушують чиновники високого рангу, які їздять на дорогих іномарках, - каже Юрій Остап’юк. – Видно, люди думають, що їхня посада дозволяє їм якось по-іншому поводитися на дорозі. Також до цього переліку можна віднести і їхніх дітей, яких називають мажорами.

А от до таксистів, яких більшість звикла відносити до злісних порушників, автомайданівці зауважень поки не мають. Кажуть, часто ПДР порушує молодь, як правило, через гарячу кров.

– Попри те, що зауважень до водіїв таксі немає, не зайвим було б час від часу проводити рейди, – каже пан Остап’юк. – Інколи водії бояться Автомайдану більше, ніж працівників ДАІ. Знають, домовитись тут не можливо. Порушив – відповідай. Притягнути до відповідальності ми, звичайно, не можемо, але справа, без сумніву, набуде розголосу.

Також учасники Автомайдану готові взяти на контроль розслідування резонансних ДТП. Кажуть, якщо хтось із людей бачить, що справа рухається не в одному напрямку з законом, можуть звертатися в організацію. Тут їм намагатимуться допомогти, пише .

- Правда, за межами Тернополя трохи важко контролювати ці процеси, бо наші осередки є лише в Збаражі та Підволочиську, – констатує автомайданівець. – Зараз шукаємо активних свідомих людей, щоб згодом розширити нашу мережу в інших районних центрах…

Тернопіль автомайданівці "чорний" список водії-порушники
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі