Герб Тернополя, зображення вовка та девіз «Вогонь запеклих не пече» – як виглядатиме шеврон спецбатальйону «Тернопіль»?

«Самооборона Майдану» Тернопільщини, приватні підприємці з «Ради бізнесу Тернопілля», ветерани-афганці та просто небайдужі краяни продовжують активно допомагати спеціальному батальйону патрульної служби «Тернопіль».

Сьогодні вкотре до обласного управління внутрішніх справ прийшли меценати, аби підтримати не лише словом, а й ділом бійців новоствореного спецбатальйону. Сміливцям, які зголосилися стати на захист країни, вручили майже сотню спальників та стільки ж каріматів.

Збір коштів для підтримки спеціального батальйону «Тернопіль» зорганізувала «Самооборона Майдану» Тернопільщини. Свою лепту у добру справу вклали приватні підприємці Тернопілля: Олександр Льотковський (“Тернохолод”) , Олег Мельник і Володимир Кельнер («АРС-Кераміка»),  Ігор Гирило («Стеллар»), Руслан Савчишин («Магнетік»).

- У  такий важкий час ми повинні триматися разом, підтримувати один одного,  бо від цього залежить майбутнє наших дітей, майбутнє України,  - звернувся до бійців спецбатальйону  член обласного осередку «Самооборони Майдану» Роман Павлишин. – Хочу щиро подякувати за те, що  Ви одними з перших зголосилися стати на захист цілісності і суверенітету  нашої держави. Ми ж, у свою чергу, зробимо усе можливе, аби забезпечити вас усім необхідним.

Майданівець пообіцяв, що на цьому допомога не закінчиться. Наразі, «Самооборона» розробляє проект шеврону для спеціального батальйону патрульної служби «Тернопіль». На ньому пропонують розмістити герб Тернополя, зображення вовка, що символізує відданого захисника, та девіз, один з варіантів якого -  «Вогонь запеклих не пече».

Долучилась до фінансування спецбатальйону й обласна спілка ветеранів Афганістану.

- Кому, як не нам, афганцям, знати усі тяготи перебування у «гарячих точках», - каже голова спілки Сергій Лісовий, - тож добре розуміємо ваші почуття та потреби.

Керівник міліції Тернопільщини Василь Облещук подякував  усім небайдужим за підтримку та допомогу.

- Маємо надію, що невдовзі прийде час, коли держава сама зможе ефективно забезпечувати своїх захисників. Але сьогодні, на превеликий жаль, ситуація склалася так, щоб без Вашої допомоги нам не впоратися. Дякую Богові, що у нас в краї є такі люди.

Допомогти тернопільським правоохоронцям, котрі вже несуть службу у східних областях нашої країни чи готуються найближчим часом туди вирушити, можуть усі охочі.  Перерахунок коштів можна здійснювати у ТОБФ «Правопорядок» ід. код-26024950. Поточний рахунок: 26007060726896 ТФ ПАТ «Приватбанк», МФО-338783. Призначення платежу: благодійний внесок. Без ПДВ.

Тернопіль шеврон спецбатальйон «Тернопіль»
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі