У тернополянина за загублений техпаспорт шахраї вимагали 500 гривень

Тернополянин Нестор Литвинов каже, що загубив техпаспорт дло автомобіля. Це сталось вночі, а вже вранці до нього дзвонив якийсь чоловік і вимагав 500 гривень, щоб повернути документ.

- Вчора в ночі загубив техпаспорт на автомобіль, в магазині біля залізничного вокзалу, сьогодні вранці телефонує до мене хлопчина, і говорить що знайшов мої документи і запропонував зустрітись у місці, якому мені зручно, і запропонував викуп 500 гривень, після недовгих торгів ціна впала до 300. Підійшовши на місце я пів години чекав його, потім поступив дзвінок з проханням через банківський термінал поповнити карточку, номер мені продиктував, після того як я довів операцію до останнього етапу, він запитав чи я отримав чек, я розказав, що оплачувати не буду нічого до поки не принесе документ, на що він відповів, що зараз підійде дівчинка і принесе техпаспорт, – розповідає пан Нестор.

Чоловік каже, що після почутого виникла словесна перепалка на рахунок гарантій і порядності один одного. Далі перетелефонував ще один чоловік представився братом попереднього, і почав переконувати поповнити карточку і потім повинні були повідомили, де я зможу забрати документ.

- Але на цьому історія не закінчується, після двох розмов мені передзвонила дівчинка, і запитувала в чому я одітий і де я стою, я розповів… і після того ще 3 рази доказував двом попереднім абонентам, що грошей без документу не дам! В результаті мене прямим текстом послали … і сказали, що я “жлоб” і так далі. Проходить година часу звонить до мене ще один чоловік і питає чому я не забрав свої документи на авто, я йому повідомив, що відмовляюсь передавати кошти без документів, на цьому зв’язок обірвався і більше я не чув їх, – каже чоловік.

В результаті, документ Нестору віддали не шахраї, які дзвонили, а інший свідомий тернополянин.

Чоловік уточнює, що номер катрочки шахрая – 5168 7553 7839 9782 Немченко Андрій Миколайович.

Тернопіль техпаспорт шахраї
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі