• Головна
  • Тернопільські автомайданівці оголосили війну непотрібним дорожнім знакам
18:00, 9 червня 2014 р.

Тернопільські автомайданівці оголосили війну непотрібним дорожнім знакам

Активісти просять тернопільських водіїв повідомляти про недоцільні дорожні знаки у Тернополі

Питання ревізії дорожних знаків у місті, доцільність і правильність їх встановлення «Автомайдан» піднімав неодноразово.

  • Сьогодні у Тернополі можна побачити результати роботи ДАІ і приємно, що наші пропозиції врахували, - розповідає голова тернопільського осередку ГО «Всеукраїнське об’єднання “Автомайдан» Юрій Остап’юк. – Скажімо, у с. Біла зняли знак, що обмежував швидкість до 40 км, оскільки умови дозволяють їхати тут з швидкістю 60. Залишилось тільки підсвітити пішохідний перехід.

На залізничному мосту на пр. Бандери забрали знак 3.2 «Рух механічних транспортних засобів заборонено», що відкрило рух до Центру і дозволило поворот з мосту направо на вул. Хмельницького, кажуть активісти.

  • На вул. Листопадовій тепер можна вільно ставити автомобілі, - пояснив Юрій Остап’юк. - Паркування заборонено там лише у неділю. Такі зміни дозволили зняти напругу під час проведення сесій міської ради. Припинились дзвінки з інформацією про те, що хтось з депутатів припаркувався з порушенням.

У зв’язку з відсутністю блок-посту, ГО «Всеукраїнське об’єднання “Автомайдан» рекомендує зняти обмежуючі  знаки 70 і 40, що встановлені з боку села Смиківці на місці блок-посту.

Для покращення організації руху в Тернополі «Автомайдан» просить автомобілістів   надсилати свої пропозиції на електронну пошту   або на сторінку  у мережі Facebook «Автомайдан Тернопіль».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #автомайданівці #дорожні знаки
Останні новини
Оголошення
live comments feed...