Сьогодні тернопільські бійці виїжджають на Схід без… бронежилетів та шоломів

Як ми повідомляли, на початку червня зі східних областей України повернулася у відпустку частина тернопільських військових, які брали участь в АТО.

Як повідомляє брат одного з військових, влада міста зустрічала хлопців, вислухала їхні потреби. Військові сказали, що першочергово їм потрібні бронежилети та шоломи. На даний час невідомо, чи будуть хлопці забезпечені зазначеними засобами захисту.

“Сьогодні двоє хлопців з Тернопільщини виїжджають на Схід. Мало їхати троє хлопців, але один з них має високу температура. Тому йому продовжили відпустку на кілька днів. Є інформація, що вони пройдуть стрільби і потім їх відправлять на Схід”, – розповідає Юрій.

За словами Юрія, в селі одного з військових зібрали кошти на один бронежилет, але люди вже кілька днів шукають, де можна його купити. Брат військового також зазначає, що була розмова, що тернопільські військові, які відслужили на Сході 45 днів можуть продовжили службу вже в Тернопільській області. Але поки що невідомо, як вирішиться це питання.

Рідні тернопільських військових сподіваються, що влада забезпечить бійців Тернопільщини хоча б найбільш необхідними засобами персонального захисту, зокрема бронежилетами та шоломами.

Тернопіль бійці Схід АТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі