• Головна
  • Юзери м.Тернополя, вважайте на новий вірус!
10:38, 21 травня 2011 р.

Юзери м.Тернополя, вважайте на новий вірус!

Інтернет давно став для нас місцем не лише спілкування, а й волевиявлення. Згадайте, скільки разів ви оцінювали фото друзів, відмічали інформацію,що сподобалася, голосували в опитуваннях, тиснули на позначку "мені подобається!"...

Віднедавна в соціальній мережі Facebook (де зареєстровано найбільше - 600 млн. акаунтів)  з'явився новий спам-вірус з пропозицією активувати нову кнопку. Зовні все виглядає дуже мило: користувача повідомляють, що відтепер він  може сказати в неті не лише "Мені подобається!", а й протилежне - "Мені не подобається!" ("Dislike").
Рано чи пізно на стіні виникають повідомлення, ніби-то від друзів, такого змісту: "Facebook now has a dislike button! Click 'Enable Dislike Button' to turn on the new feature! Currently enabled by 2,921,784 Users!"

При цьому під повідомлення окрім стандартної і звичної кнопки "Like" ("Мне нравится") і не менш звичної "Comment" ("Комментировать") виникає ще одна, вже третя опція: "Enable Dislike Button" (Активировать кнопку 'Мне не нравится'").

Ось тут і причаїлася небезпека для юзера! Насправді все не так чудово, як здається. Тому що достатньо лише одного кліка, і система переадресує користувача на сайт "The Lyed To Me", звідки запуститься шкідливий скрипт.
Наполегливо радимо на цю кнопку не натискати і цю функцію не активізовувати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...