
09:47, 21 травня 2011 р.
Тернополяни обирають… підробки!
За обставин, що склалися, тернополяни можуть не особливо перейматися тим, що, обираючи певний товар, ризикують придбати підробку. Ми маємо просто прийняти той факт, що близько 90% всієї продукції ( а це – дані Держспоживстандарту!), що продається в країні - підробки. Світовий оборот підроблених товарів становить $ 500 мільярдів.
І в той час, як виробники справжньої продукції вкладають кошти в голограми та магнітні смуги, виробники підробок вишукують обхідні шляхи таких засобів захисту. Зусилля двох сторін відображаються в кінцевому результаті на споживачах – витрати на виготовлення оригінальних товарів, як і підробок, зростають, а платить за це саме споживач.
Більшість підробок, що реалізуються на тернах нашого краю, вироблені в країнах Азії (Китай, В'єтнам), та в деяких країнах бувшого соцтабору. Але найсумніше, що серед підробок фігурують ліки, і, за різними даними, серед усіх фармацевтичних товарів підробки складають від 3 до 50%. Фахівці зауважують, що особливим попитом у підсобників користуються широко розрекламовані "Фестал" і "Мезим".
І, хоча в Україні за порушення прав на торговельні марки передбачена кримінальна відповідальність, вітчизняні виробники не зацікавлені в захисті продукції від підробок. Бо у випадку скарг на їхню продукцію завжди можна відмовитися від «авторства» і сказати, що це підробка.
Отже, якщо 90% товарів - підробки, залишається просто оцінювати прибане за якістю, і менше уваги звертати на яскраві етикетки, а у випадку з ліками сподіватися, що виробники не підмішають до складу псевдо-пігулок чогось отруйного.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...
Коментарі