На Тернопільщині в воді знайшли труп 33-річного чоловіка

Одна людина втопилася, ще трьох, в тому числі дитину, вдалося врятувати впродовж свят на Тернопільщині.

Одна людина втопилася, ще трьох, в тому числі дитину, вдалося врятувати впродовж минулих вихідних на Тернопільщині. 33-річний чоловік загинув в Кременецькому районі. Його тіло знайшли рятувальники. Двоє людей, чоловіка та жінку, врятували на Тернопільському ставі, вони намагалися переплисти водойму та не розрахували свої сили. Ще одну дитину врятували в Лановецькому районі. Рятувальники Тернопільщини вкотре просять не нехтувати правилами безпеки на води та пильнувати дітей, передає .

В суботу, 7 червня, в Кременецькому районі втопився 33-річний чоловік. На березі відпочивала компанія, далі вони пішли купатися, коли вийшли з води не дорахувалися чоловіка. На місце виїхав начальник рятувально-водолазної служби з двома водолазами Ланівецької станції і знайшли тіло потопельника.

- Підняли тіло 33-річного чоловіка, який потонув в стані алкогольного сп'яніння, бо ці колеги його собутильники сказали, що він був дуже п'яний, - розповідає начальник рятувально-водолазної служби Тернопільщини Василь Козак.

В неділю, 8 червня допомога рятувальників потрібна була на Тернопільському ставі. 

- Початок 4-ї години - поступив сигнал на рятувально-водолазну станцію, що на середині озера не може доплисти жінка, виїхали рятувальники і моточовном доставили цю жінку до берега. А вже о 7:15 рятувальниками пожежної охорони був доставлений на берег також човном надувним чоловік, - говорить Василь Козак.

Рятувальники Тернопільщини вкотре наголошують на дотриманні правил безпеки поведінки на воді. Просять не купатися напідпитку. 75% нещасних випадків на воді стається саме через алкоголь. Звертають в рятувально-водолазній службі Тернопільщини і до батьків, просять пильнувати дітей.

- Ми маємо свіжий випадок, який міг закінчитися трагічно. На Лановецькому ставі вчора люди вживали спиртне, хлопчик дев'яти рочків на такому дитячому надувному крузі відплив, чи його віднесло хвилею, кричав бідний. Лічені хвилини, вже у нього той круг в руках вислизав. Нам вдалося його врятувати, працівники водолазної станції вскочили у воду і врятували цього дев'ятирічного хлопчика.

Загалом на Тернопільщині цього року втопилося 12 людей.

Тернопільщина труп вода
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі