• Головна
  • Шпаргалки у туалетах: хитрощі тернопільських абітурієнтів
14:00, 11 червня 2014 р.

Шпаргалки у туалетах: хитрощі тернопільських абітурієнтів

Скористатися мобільними телефонами під час ЗНО з української мови і літератури намагалися шестеро випускників з Тернопільщини.

Їх вивели з аудиторій, повідомив заступник  директора з питань ЗНО та моніторингу якості освіти обласного комунального інституту післядипломної освіти Юрій Шайнюк. Тепер їм доведеться чекати цього тестування аж до наступного року. Нагадаємо, результати тестів з української мови і літератури є обов'язковими для вступу у кожен вуз.

- Загалом тернопільські випускники вже здали тестування з іноземних мов, української мови та літератури, російської мови, - каже пан Шайнюк. –Абітурієнти знають свої права і як себе вести під час незалежного оцінювання. Але це не завадило їм допустити певні порушення.

До речі, шпаргалки та книги ховали навіть у коридорах та туалетах,  додає співрозмовник. Та члени комісії їх вчасно знайшли, тож підказками ніхто не встиг скористатися.

- Було ряд випадків, коли випускників не допустили до тестування. Адже вони забули сертифікат чи паспорт, - каже пан Шайнюк. – На жаль, це є поважна причина, тож вони зможуть здати ці тести аж наступного року.

Під час незалежного оцінювання на пунктах чергував медичний працівник.  Деяким випускникам доводилося надавати допомогу, адже їм ставало погано через надмірне хвилювання. Проте вони продовжили тестування, потреби у виклику швидкої не було, повідомляє .

Довідка

Цього року випускники ще будуть здавати тести ЗНО з таких предметів:

12 червня - математику;

14 червня - географію;

16 червня - всесвітнью історію;

18 червня - фізику;

20 червня - історію України;

23 червня - хімію;

25 червня - біологію;

27 червня - світову літературу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Шпаргалки #ЗНО
Оголошення
live comments feed...