У Тернополі “Самооборона” вимагає від працівників «Сбербанку» звільнятися з роботи (фото)

Пікет російського "Сбербанку " провели щойно близько 40 представників Тернопільської Самооборони. Вони поставили жорсткий ультиматум до працівників  закладу – звільнитися з роботи. В іншому випадку погрожують з 15 червня заблокувати вхід до "Сбербанку".

“Після 15 червня не працюватиме "Сбербанк" ні на Руській, ні на Живова. Де таке бачено, щоб в Україні заробляв гроші російський банк і потім за ці кошти фінансувалося вбивство українців”, – зазначив комендант тернопільської Самооборони Іван Ковалик.

Під час пікету представники Самооборони розклеїли на вікнах банку листівки з написами: «Цей банк фінансує російських окупантів» та «Термінового здам в оренду для українського банку».

Буквально за 5 хвилин як пікетувальники пішли, працівники банку позривали усі листівки. Як саме планують діяти працівники тернопільської філії "Сбербанку" після поставленого ультиматуму вони не пояснили, а журналістам сказали, що відповідь на це може дати лише прес-служба "Сбербанку".

У Тернополі “Самооборона” вимагає від працівників «Сбербанку» звільнятися з роботи (фото), фото-1 У Тернополі “Самооборона” вимагає від працівників «Сбербанку» звільнятися з роботи (фото), фото-2
У Тернополі “Самооборона” вимагає від працівників «Сбербанку» звільнятися з роботи (фото), фото-3 У Тернополі “Самооборона” вимагає від працівників «Сбербанку» звільнятися з роботи (фото), фото-4
Тернопіль “Самооборона” "Сбербанк" пікет
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі