Цього року у Тернополі планують капітально відремонтувати 6 вулиць

Цього року у місті заплановано проведення капітального та поточного ремонту вулиць, дворів, міжбудинкових проїздів, реконструкцію та оновлення дитячих спортивних майданчиків та міських об’єктів. Загалом у Тернополі планують цього року капітально відремонтувати 6 вулиць.

«До титульного списку капітального ремонту входить вулиця Карпенка, де запланована заміна поверхневого шару з відведенням дощових вод, вартість робіт складає 5,1 млн. грн., - розповідає Микола Лесів, начальник управління житлово-комунального господарства. – Також вулиця Шептицького - заміна поверхневого шару – вартість робіт 4 млн. грн. вулиця Збаразька - повна заміна всіх інженерних мереж і дорожнього покриття – вартість робіт 6,3 млн. грн. До речі ці дві вулиці ми розпочинаємо робити з 16 червня і роботи маємо завершити до 1 серпня».

Також цього року капітально відремонтують вул. Оболоня – капітальний ремонт інженерних мереж водовідведення і заміна поверхневого шару - 3,1 млн. грн. Текстильну – заміна дорожнього покриття та відведення дощових вод – вартість робіт 3 млн. грн. Вулиця Пушкіна, яка також запланована на капітальний ремонт на сьогодні уже зроблена – вартість робіт склала 800 тисяч гривень.

«Також цього року ми маємо відремонтувати вулицю Гайову – влаштування верхнього шару дорожнього одягу – вартість робіт 950 тисяч гривень, - зауважує пан Микола. – Крім того, цього року ми маємо завершити облаштування дорожнього руху на вулиці Симоненка, на перехресті вулиць Танцорова – Руська та на перехресті вулиць Мазепи - Бережанська- Львівська».

Тернопіль капітальний ремонт вулиць
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі