• Головна
  • Сьогодні вночі у Тернополі народилась трійня
20:00, 12 червня 2014 р.

Сьогодні вночі у Тернополі народилась трійня

Малюки почуваються добре, дихають самі і потреби в їхньому перебуванні в кювезах немає. У 25-річної мами тепер вже п’ятеро діток

Двоє дівчаток та хлопчик з’явились на світ сьогодні, 12 червня, близько 2 ночі в обласному перинатальному центрі «Мати і дитина».

25-річна Марія Ал Зобані з Озерної Зборівського району подарувала чоловікові-іноземцеві одразу трьох діток. Новоспечений тато зараз перебуває за кордоном, але невдовзі має повернутись, аби забрати із собою все сімейство.

  • Це третя вагітність і треті пологи, адже двоє діток у породіллі вже є, - розповіли 20хвилин у перинатальному центрі «Мати і дитина». – Родорозрішували шляхом кесарського розтину. Пологи були передчасними, у 34 тижні вагітності, але у випадку з трійнями це нормально.

Першими на світ з інтервалом у хвилину з’явились дівчатка з ростом 45 см і вагою 1 900 г та 2 000 г. Через 2 хвилини їхній братик - на сантиметр більший і вагою 2 500 г.

  • Дітки в гарному стані, дихають самостійно, перебувають у нас - у відділенні неонатального догляду, і не потребують кювезів, - розповіла заввідділенням Світлана Васьковець. – Дівчатка, незважаючи на меншу масу тіла, почуваються краще.

Останнім часом трійні народжуються частіше завдяки допоміжним репродуктивним технологіям, розповіли у перинатальному центрі. Однак, ця трійня до штучного запліднення не має жодного стосунку.

  • Один випадок народження двійні припадає на 80 пологів. Трійні – на 800, - повідомила завідувач родильним блоком перинатального центру «Мати і дитина» Ірина Грабчак. – Четверо діток одночасно народжується один раз на 10 тис. пологів.

Довідка

Щороку в Тернопільській області народжується близько 12 тис. малюків. У Тернополі - 5,5. 68 двієнь та 4 трійні народились у перинатальному центрі у 2013 р. Від початку цього року це вже третя трійня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #трійня #перинатальний центр
Оголошення
live comments feed...