На Тернопільщині масово продають фальсифікат Януковича? (фото)

По всій території нашої області ще досі продається так-звана «президентська акційна горілка». Це один з пунктів незаконного заробітку сім”ї колишнього президента Януковича. У всіх областях реалізовувалася горілчані вироби, з яких на не стягувався акцизний збір.

«Акція» полягала у тому, що питво невідомого походження подавалося як лікувальні, або інші засоби. У кожній області цей напрямок курував високопосадовець з УМВС. Як стало відомо з власних джерел, на Тернопіллі відповідальним за такі поставки і продаж був колишній заступник, а тепер новопризначений начальник обласного управління державної служби по боротьбі з економічною злочинністю Василь Мокрицький. У час правління Януковича тернополян щомісяця реалізовувалося від 50 до тисяч пляшок такої горілки.

Кілька днів тому, була придбана настоянка «Цілющий», яку виготовляє «Златогор». Це звичайна горілка. Тільки її міцність всього 35 градусів і продається вона в аптеці по вулиці Микулинецькій. На ній немає акцизної марки, а лише якась наліпка. Це та сама «президентська акційна горілка». Зі слів джерел в УДСБЕЗ, ця негласна програма діє з 2011 року. Перевірки і заодно вилучення горілки ніхто не робив. Адже була чітка вказівка убезівцям зі сторони начальства, а саме Василя Мокрицького, не помічати таких злочинів.

По всій Україні така масштабна афера відбувалася «під крилом» сина Януковича Олександра. Не забував і своїх служак. Такі, як Мокрицький, з кожної проданої пляшки отримували 15-20 копійок. Це при тому що тільки у нашій області продавалося від 50 до 100 тисяч таких пляшок, пише Свобода. Ще досі в аптеках продаються настоянки таких марок як «Златогор», «Олександрія-Бліх», «Люботин», «Прайм», «Пшенична Харківська», тощо.

Така горілка потрапила вже і в торгівельну мережу. В одному із магазинів Зборівського району покупці придбали дві пляшки горілки одразу з двома ніби акцизними марками. Знизу була акцизка «президентської акційної горілки», а поверх наклеїли ще одну надруковану на звичайному принтері.

На Тернопільщині масово продають фальсифікат Януковича? (фото), фото-1 На Тернопільщині масово продають фальсифікат Януковича? (фото), фото-2 На Тернопільщині масово продають фальсифікат Януковича? (фото), фото-3
Тернопільщина фальсифікат Янукович
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі