• Головна
  • Прочитати Статут Тернополя зможе кожен
14:18, 23 травня 2011 р.

Прочитати Статут Тернополя зможе кожен

Як ми вже повідомляли ( http://www.0352.com.ua/news/55036 ), 19 травня на сесії Тернопільської міської ради депутати затвердили Статут територіальної громади м. Тернополя, який потрібен для розвитку громадянського суспільства та місцевого самоврядування.

В редакцію сайту поступили чисельні звернення від городян щодо змісту самого статуту. Тернополяни проявляють справжню громадську активність у прагненні ознайомитися з текстом цього документу. Зараз проект статуту нашого міста розміщений на сайті міської ради.

Як ми дізналися, у Тернопільській міській раді працюють над тим, щоб кожний тернополянин мав можливість ознайомитися зі статутом не в електронному варіанті, а в друкованому.Так, молодіжне творче об’єднання «Нівроку» за власною ініціативою погодилося надрукувати декілька тисяч примірників документу для безкоштовного розповсюдження. Планується також видати спеціальний буклет. Загалом для того, щоб довести положення статуту міста до кожного городянина, об'єднаються зусилля і депутатів, і волонтерів, і робітніків ЖЕКів, і громадських організацій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...