• Головна
  • У Тернополі відкрили сайт для висвітлення різноманітних ідей
18:00, 14 червня 2014 р.

У Тернополі відкрили сайт для висвітлення різноманітних ідей

Скриньку з цінними ідеями створив у мережі інтернет відомий тернопільський підприємець Віталій Мариновський. На сайті іdea.te.ua кожен тернополянин, який знає, як зробити наше місто кращим, може залишити тут повідомлення. Інші ж просто заходять та голосують за вподобаний проект. Ідея, яка набере найбільше лайків, пропонуватиметься органам місцевого самоврядування для реалізації.

Idea.te.ua – це спосіб втілення сучасних ідей для процвітання Тернополя як міста європейських стандартів. Заснований громадою Тернополя, сайт є реальною можливістю кожногому взяти участь у розвитку міста. Люди, які щодня їздять у громадському транспорті, живуть у багатоквартирних будинках, користуються послугами різних служб, найкраще знають болючі місця нашого міста.

Організатори впевнені, що у тернополян є ідеї та особливі бачення щодо їх реалізації.

– Тепер є реальна можливість втілити їх у життя. Для цього потрібно розказати про ідею на сайті, подавши її опис у графі “Подати власну ідею”. Після цього кожен тернополянин матиме змогу дізнатися про неї, висловити свою думку та підтримати у голосуванні. Найкращі ідеї будуть втілені в життя Тернополя, - каже Віталій Мариновський.

При поданні Вашої ідеї вкажіть мету, спосіб втілення та бажаний результат. Для кращого розуміння пропозиції громадою додавайте ілюстрації, фото та 3D-макети, пише Номер один.

Сайт є різновекторним, тому тут можна пропонувати проекти для будь-яких сфер діяльності міста. Адміністрація просить дописувачів бути толерантними та поважати думку інших. Не використовувати у дописах та коментарях нецензурну лексику та не ображати користувачів. Інакше Вас можуть заблокувати і про вашу думку так ніхто і не дізнається.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #ідеї #сайт
Оголошення
live comments feed...