Під час бойових дій в рамках АТО тернополянину граната поранила голову та зламала щелепу

23-річному члену ВО “Тризуб”, активісту “Правого Сектору” з Тернополя Ігорю Антонюку збирають гроші на дообстеження та реабілітацію в Австрії.

Під час виконання завдання в рамках АТО на Сході України хлопець отримав уламкове поранення гранатою у голову та нижню щелепу.

- Поламану щелепу частково склали, попереду ряд операцій. У мозку знаходяться металеві уламки, попереду або операція по видаленню або по встановленню металевої пластини (у випадку якщо загроза при видаленні буде велика), – розповідають побратими Ігоря.

Ігор вже переніс декілька операцій, зараз його стан стабільний, він пройшов лікування у Київському інституті нейрохірургії. Для продовження лікування в Австрії потрібно багато коштів, тому друзі хлопця закликають допомогти усіх небайдужих та разом врятувати здоров’я молодого націоналіста, пише газета Свобода. 

Бажаючих допомогти просять надсилати кошти на картку Приватбанку 5168 7553 8476 9606 на ім’я Христини Машталір (тел. 0673899138) За інформацією також звертатись у штаб “Правого сектору” на Тернопільщині за адресою: м. Тернопіль, бул. Шевченка 23. каб. 42. або за телефоном: 0686816653.

Тернопіль АТО поранений
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі