Як заступник Хоптяна примудряється досі залишатися на посаді

Заступник попереднього голови Тернопільської ОДА Юрій Желіховський досі залишається на посаді, оскільки з кінця минулого року перебуває на лікарняному.

2-3 грудня 2013 року активісти-майданівці блокували усі входи до облдержадміністрації, ставши щільними рядами перед ними, відповідно працівники ОДА та облради не могли потрапити на роботу. Желіховський, аби потрапити на роботу, спробував перелізти через забор із тильної сторони ОДА. Приземляючись, він зламав ногу. При цьому оформив це як виробничу травму і вже півроку – на лікарняному. 

«Після 120 днів перебування на лікарняному людина має бути звільнена або перейти на особливий статус. У нього зафіксовано, що він пішов на лікарняний у зв’язку з виробничою травмою, яка дає можливість довготривалого лікування. Як тільки він вийде з лікарняного, то буде звільнений», – сказала керівник апарату ОДА Марія Чашка.

Голова ОДА Олег Сиротюк додав, що серед начальників управлінь теж є чимало чиновників, які в різний спосіб намагаються втриматися на посадах.

«Зараз ми проводимо аналіз роботи всіх управлінців і їм буде дана оцінка. Вже скоро буде багато нових облич на тих посадах», – запевнив голова ОДА.

Желіховський
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі