Ближчим часом на тротуарах вулиці Шептицького в Тернополі припинять торгувати

Ближчим часом на тротуарах вулиці Шептицького в Тернополі припинять торгувати. Зараз чимало підприємців продають товари і продукти там, бо комунальний ринок – на реконструкції.

- На центральному ринку завжди існувала проблема стихійної торгівлі, більше того вулиця Шептицького була фактично перетворилася на пішохідну. Попередній мер це питання ніяк не міг вирішити. Минулого року, здається, було знайдено хороше рішення, стоянку спілки автомобілістів було передано під торгівлю, це звільнило як проїзджу частину так і тротуари. Але чомусь зараз все повернулося назад. Стоянка де торгували люди – пішла під забудову. Торгові місця знову на тротуарах. Автомобільний рух по Шептицького ускладнений, – написав Юрій на сайт міської ради.

В менії пояснили, що такий стан речей – тимчасовий. КП «Підприємство матеріально-технічного забезпечення» проводить реконструкцію комунального ринку на вул. Шептицького, де буде здійснюватися торгівля продуктами харчування, пише Доба. На ринку діятиме ветслужба, складські приміщення для належного зберігання товарів та підведені комунікації.

- Ми споруджуємо сучасний критий ринок з необхідними комунікаціями, покращеними можливостями як для продавців, так й покупців, – розповідає директор комунального ринку Олег Фляк. – Уже побудоване адміністративне приміщення, закінчуємо будівництво приміщень для торгівлі м’ясо-молочною продукцією, які будуть відповідати усім санітарним вимогам. Наразі розпочинаються роботи з покриття усієї території реконструйованого ринку.

В мерії пояснили, що через реконструкцію комунального ринку багато підприємців вийшли торгувати на тротуари. У зв’язку з цим, керівництво КП «Підприємство матеріально-технічного забезпечення» просить вибачення у тернополян та гостей міста за тимчасові незручності і запевняє, що найближчим часом підприємці розпочнуть торгівлю у новому, обладнаному відповідно усіх вимог, приміщенні ринку.

Тернопіль стихіна торгівля вул. Шептицького
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі