У Тернополі на вул. Ломоносова жінки перекрили дорогу

Розгнівані мешканці вулиці Ломоносова із самого ранку 17 червня працюють "регулювальниками". Люди заблокували проїзд по своїй вулиці для маршруток та вантажних автомобілів. Мовляв, транспорт спеціально їде через вул.Ломоносова, оминаючи затори через ремонт Збаразької

- Та це просто жах! Маршрутки тут не просто їздять, хоча їм категорично заборонено тут курсувати! Вони тут ганяють! - бідкається одна з місцевих мешканок пані Неля. - Розіб'ють нам дорогу, хто її потім ремонтуватиме? А у нас ще й комунікації під нею "на соплях" тримаються... Дурдом якийсь!.

Співрозмовниця нарікає, що самі змушені боротися із водіями-нахабами.

- Даішників нема - не приїжджають. Хоча ми до них телефонували сьогодні. Казали, що скоро будуть. Що регулюватимуть рух, тобто не пускатимуть до нас вантажівки. Але де ж вони? Де? - зауважує тернополянка.

Інша мешканка вулиці Ломоносова - Ірина розповідає, що такий колапс у них почався ще із 16 червня.

- Тут були і даїшники десь під вечір. І представники з міської ради, - пригадує вона. - Всі ці люди нам пояснювали, що справді - вантажний транспорт і маршрутки тут не мають права курсувати. І що їх сюди не пускатимуть. Але на ділі ми самі це мусимо контролювати.

За словами тернополян - і як пересвідчився кореспондент 20minut. - по Ломоносова маршрутні таксі намагаються прослизнути чи не кожних 5-десять хвилин.

- Зараз тут ось таке коїться. А вчора взагалі було пекло. Маршрутки просто сунули на людей, - запевняє пані Неля. - А у нас тут діти! Вони виходять з подвір'я зразу на дорогу. Вважайте, - просто під маршрутку.

Тернопіль перекрили дорогу маршрутки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі