• Головна
  • Директора Тернопільського облавтодору годують батьки-пенсіонери?
13:45, 17 червня 2014 р.

Директора Тернопільського облавтодору годують батьки-пенсіонери?

У Тернополі працівники райавтодорів провели пікет облдержадміністрації та облради, вимагаючи виплатити заборговану зарплату.

В руках вони тримали плакати з написами «Погасити заборгованість по зарплаті за лютий-травень!», «Поновити повний робочий тиждень!», «Заборонити приватним організація виконувати роботи на державних дорогах!», «Заборонити реорганізацію дорожньої галузі та скорочення робітників!».

Працівники райавтодорів скаржилися, що їм ні за що жити, оскільки отримали лише 36% зарплати за лютий, з того часу зарплату їм не виплачують. А через брак фінансів їх перевели на 3-денний робочий день.

Коли з приміщення Білого дому вийшов директор облавтодору Юрій Іваниця, люди накинулися на нього.

«3,5 млн лежить в казначействі, це за лютий частково і за березень зарплата і податки. Але казначейство ці кошти не пропускає. Сьогодні нам пообіцяли пустити 300 тис грн , щоб хоч частково виплатити людям кошти», – повідомив він.

Присутніх журналістів Юрій Іваниця запевнив, що не отримує зарплати, як  і всі працівники галузі, а виживає завдяки батькам пенсіонерам.

«Зарплату не отримую як і всі. Син працює в облавтодорі, теж зарплати не отримує. От запитайте в людей, як вони виживають. Так само живу, як вони всі», – сказав директор.

Присутні дорожники на ці слова саркастично засміялися.

Загалом працівникам дорожньої служби в області заборгували зарплату за три з половиною місяці на 4,5 млн грн.

Заборгованість держави за виконані роботи у минулих робіт перед Облавтодором складає 24 млн грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пікет #облавтодораниця

Коментарі

Оголошення
live comments feed...