Що чекає тернополян з 1 липня через зміну тарифів на компослуги, – розповіли у міськраді

17 червня відбулася прес-конференція в.о. начальника управління соціальної політики Тернопільської міської ради Володимира Сулими, під час якої він розповів про діяльність даного управління, а також зміни у сфері надання соціальних виплат.

«Вперше Кабінетом Міністрів призначена компенсація за додаткові витрати на оплату послуг газопостачання, централізованого постачання гарячої води та централізованого опалення, - додає Володимир Сулима. - Для отримання компенсації тернополяни повинні надати в управління соціальної політики заяву з довідкою про склад сім’ї та довідку про доходи кожного члена сім’ї. Відзначу, що компенсація не буде перераховуватися громадянам персонально, а надавачам комунальних послуг. А ті, у свою чергу, відмінусують із рахунків осіб певну суму компенсації».

До слова, з 1 липня також змінюється розмір виплат при народженні дитини, яка тепер становитиме 41 тис. 280 грн. незалежно від того, яка це дитина у сім’ї. Одноразово будуть виплачувати 10 тис. 320 грн., а решту суми протягом трьох років по 860 грн. кожного місяця.

«Сьогодні у нашому управління на обліку перебувають близько 19 тисяч людей, які отримують різні державні соціальні допомоги, пільги та компенсації. Це приблизно на 1800 осіб більше у порівнянні з минулим роком», - розповідає в.о. начальника управління соціальної політики Володимир Сулима.

Зокрема, для отримання житлових субсидій щороку звертаються близько 5 тисяч сімей. Хоча цього року в управлінні очікують збільшення кількості звернень у зв’язку з підвищенням вартості тарифів комунальних послуг.

Довідка. В управлінні соціальної політики діє телефон гарячої лінії, на який можна звертатися у будь-який час з питань субсидій – 25-55-87, державних допомог - 23-66-04 та компенсацій за додаткові витрати на оплату комунальних послуг – 52-14-03.

Тернопіль компослуги тарифи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі