• Головна
  • В центрі Тернополя пластуни об'єднали Україну
18:20, 24 травня 2011 р.

В центрі Тернополя пластуни об'єднали Україну

Сьогодні в Тернополі місцевий пластовий осередок представив громаді Всеукраїнську акцію "ДоміНАЦІЯ". На Театральному майдані з'явився 12-метровий тризуб.
З 14.00 до 15.00 в Тернополі місцевий пластовий осередок представив громаді Всеукраїнську акцію "ДоміНАЦІЯ". Суть акції полягала в тому, що із 95 спеціальних елементів за принципом доміно на Театральній площі міста пластуни виклали герб України - тризуб розміром 7,5 на 12 метрів. До складання герба залучали усіх охочих тернополян.

Акція має на меті ознайомити громадськість з історією гербів українських міст, об’єднати українців навколо державних символів, ознайомити громадськість з діяльністю організації Пласт, символічно об’єднати українців усіх міст незалежно від регіону їхнього проживання, заохочувати громадян до пізнання української історії та культури.

Особливість елементів композиції полягає в тому, що за принципом доміно на них зображені 550 гербів міст та селищ міського типу всієї України.

Акція "ДоміНАЦІЯ" зголошена в Національний реєстр рекордів України як "Найбільший тризуб викладений з фігур доміно" і буде внесена туди після детального фото- та відео- звіту.

З нашого міста акція «ДоміНАЦІЯ» помандрує в пластові осередки центральної та східної України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Шалений снігопад засипле ці області вже завтра, лютий мороз суне в цей регіон України": синоптики про холоднечу
"41 500 грн зарплати на місяць": роботодавці запрошують на вакансії українців, яким потрібна робота
"Скоро пенсія різко змінить розмір у цієї категорії людей": в Україні підготували зміни, коли українцям чекати на нові суми
"Навіть не розраховуйте на це": причини, які помилково вважають підставою відстрочки від мобілізації
Оголошення
live comments feed...