• Головна
  • Гарячі новини: про відпочинок юних тернополян
20:35, 24 травня 2011 р.

Гарячі новини: про відпочинок юних тернополян

Путівки в літні дитячі табори дешевшають!
Проблема літнього оздоровлення дітей та організації їх дозвілля під час канікул стоїть на Тернопллі гостро: ті батьки, які мають роботу, не мають з ким залишити дітлахів...
У Фонді соцстрахування з тимчасової втрати працездатності в 2011 р. передбачено 2 млн. 224 тис. грн. на відпочинок юних тернополян в оздоровчих таборах.
Зараз затверджені норми витрат на харчування дітей у дитячих закладах (не більше 35 грн./день на харчування і до 3 грн./день на лікування і культмасову роботу). За рахунок коштів Фонду соцстрахування з тимчасової втрати працездатності буде виділятися на одну дитину в день до 38 грн. при повній вартості одного дня від 95 до 100 грн.

Як правило, тривалість зміни в дитячому таборі 14 днів. На Тернопільщині дітей готові прийняти 15 таборів, а ще 5 табрів знаходяться в Криму і Скадовську.

Батьки, які хочуть забезпечити дітям відпочинок в таборі, повінні звернутися в комісії соцстрахування за місцем роботи, або ж звернутися безпосередньо в районні чи міжрайонні виконавчі дирекції або в обласне відділення Фонду соцстрахування з тимчасової втрати працездатності.
Там ви зможете отримати не безкоштовні, але суттєво здешевлені путівки.
Батьківська плата становитиме приблизно 60 грн./день.А якщо скористатися іншими джерелами часткового фінансування (профспілкові, АПК),батьківська доплата може становити і 15-20 грн./день.

Детальніші роз'яснення можна отримати у Фонді соцстрахування з тимчасової втрати працездатності, тел. у Тернополі 25-29-66.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...