Що планують зробити з тернопільським аеропортом?

Депутати Тернопільської обласної ради звернулися до Кабінету Міністрів України з клопотанням щодо передачі з державної власності  Тернопільського державного авіаційного  підприємства «Універсал-Авіа» до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області.

-         Для нас це дуже важливе рішення, оскільки авіаційне підприємство  більше двох років перебуває в стані банкрутства, - прокоментував заступник голови Тернопільської облдержадміністрації, депутат обласної ради Леонід Бицюра. - Через це ми не можемо реалізувати інвестиційну  програму розвитку аеропорту. Основний акцент варто зробити саме на вантажних перевезеннях, при цьому не потрібно забувати і про пасажирські.

Транспортно-логістична  діяльність є пріорітетною для області  і відкриває нові перспективи. Тернопільщина має значні переваги в цьому плані, навідміну від сусідніх областей.

-         Розміщення міжнародного Львівського аеропорту має певні мінуси, оскільки він знаходиться у межах міста, до того ж має обмежений вантажний термінал, - пояснив заступник голови ОДА. –   Враховуючи ці факти, можна стверджувати, що надання переваги вантажним перевезенням у Тернопільському аеропорту є економічно обґрунтованим рішенням. Також у перспективі -  створення на базі аеропорту сучасного логістичного центру. В першу чергу цьому сприяє вигідне географічне положення Тернопільщини.

 

тернопільський аеропорт план розвитку
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі