• Головна
  • Студенти, аспіранти та викладачі будуть стажуватися за кордоном
13:00, 25 травня 2011 р.

Студенти, аспіранти та викладачі будуть стажуватися за кордоном

Міністерство освіти звернулося до адміністрацій вузів з проханням щодо інформування студентів, аспірантів та науково-педагогічних працівників українських вузів щодо можливого навчання та стажування за кордоном. Про це йдеться в листі Міністерства освіти і науки за підписом Дмитра Табачника, що направлений на адреси керівників вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації, підпорядкованих освітньому відомству. В міністерстві повідомляють, що на виконання відповідної постанови уряду відомством оголошено конкурс з відбору на навчання студентів та стажування аспірантів, науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном. У 2011 році планується направити на навчання або стажування у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном орієнтовно до 100 осіб кожної категорії.

На виконання рішення уряду, наказом МОНмолодьспорт вже затверджено склад конкурсної комісії міністерства, перелік пріоритетних напрямів освіти і науки щодо навчання та стажування за кордоном, перелік провідних закордонних вищих навчальних закладів до яких планується направляти студентів, аспірантів і науково-педагогічних працівників на навчання або стажування та примірні форми документів, що мають бути подані претендентами для участі у конкурсі.

У зверненні освітнього відомства до керівників вузів зазначається, що зважаючи на загальнодержавне значення зазначеного проекту, міністерство просить довести до відома студентів, аспірантів та науково-педагогічних працівників закладу інформацію про урядове рішення, умови та строки його реалізації, а також невідкладно розпочати роботу з відбору претендентів з числа студентів, аспірантів та науково-педагогічних працівників для навчання або стажування за кордоном.

Відбір претендентів має здійснюватися з урахуванням запропонованого міністерством переліку закордонних університетів, ресурсів вищого навчального закладу у рамках міжуніверситетських угод із закордонними навчальними закладами, а також особистих пропозицій учасників конкурсного відбору.

В міністерстві звертають увагу на те, що вищі навчальні заклади проводять попередній відбір студентів, аспірантів та науково-педагогічних працівників для навчання, стажування за кордоном і подають свої пропозиції конкурсній комісії міністерства протягом місяця з дня опублікування офіційного оголошення у засобах масової інформації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"30 000 грн зарплати на місяць": пенсіонерів, яким потрібна робота, терміново кличуть на вигідні вакансії
Стало відомо, чому знаний на Тернопільщині аграрій Петро Гадз вирішив продати половину бізнесу
"Шалена гроза пре в ці області прямо зараз, лютий град накриє цей регіон": де буде дощ, негода і жахливий вітер до 20 м/с
"Несамовита гроза накриє ці області, такої жорсткої погоди не чекав ніхто в Україні": де буде дощ і мороз у -1 градус?
Оголошення
live comments feed...