Деревляний вирішив збутися Заставного з партії «Батьківщина»

Тернопільська «Батьківщина» після фіаско свого лідера Юлії Тимошенко під час президентських виборів вирішила знайти крайнього за ганебний результат.

Лідер «сердечкових» Василь Деревляний у класичній для себе манері не взяв жодної відповідальності за провал на теренах області, натомість зробив цапів-відбувайлів з підлеглих.

Зокрема, головам Тернопільської міської (Артимовичу А.І.), Тернопільської районної (Малецькому Ю.Б.) та Бережанської районної (Калинюку В.М.) партійних організацій за отримані найнижчі результати на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року вказали на недостатню роботу, до 1 серпня в даних організаціях проведуть переоблік членів.

До 25 липня року керівники районних партійних організацій мають вирішити питання про партійну відповідальність тих членів партії, які усунулися від участі у виборчій кампанії. Протокол засідання бюро надіслати в обласну організацію до 25 липня 2014 року.
Також Деревляний вирішив збутися з лав партії екс-мера Романа Заставного.

«Враховуючи численні звернення членів партії з вимогою дати оцінку діям Р.Заставного, який під час виборчої кампанії з позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року співпрацював з виборчим штабом іншого кандидата в Президенти України, просити Президію Політичної Ради Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» вивести Р.Заставного зі складу Політичної Ради та виключити з членів партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», – вирішило обласне бюро партії.

Водночас у «Батьківщині» уже почали підготовку до чергових виборів.

Бюро районних, Тернопільської міської партійних організацій зобов’язано розпочати роботу з підбору кандидатів в депутати для включення до виборчого списку кандидатів в депутати обласної, районних та міських рад з подачею довідок-об’єктивок та характеристик кандидатів на розгляд бюро обласної організації для погодження.

Заставний Деревляний "Батьківщина"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі