Жителів Тернополя попросили економити на воді

З першого липня у Тернополі вода подорожчає на тридцять сім відсотків. Один кубометр води буде коштувати сім гривень і п’ятдесят копійок замість теперішніх п’яти гривень. Комунальники нагадують про способи економії води.

Тарифи на житлово-комунальні послуги зростають для усіх категорій споживачів, тобто і населення, і бюджетні установи платитимуть однаково. Раніше вартість води для бюджетних установ була значно більшою, ніж для населення.

«Вартість води буде більшою на тридцять сім відсотків. Однак підвищення тарифів необхідне. Оскільки комунальні підприємства не можуть працювати собі у збиток. Національна рада затвердила підвищення тарифів для сімнадцяти водоканалів. У Тернополі вода дорожчає на 37 відсотків. Є обласні центри, де підвищується ціна на 100%. Для громадян, які є малозабезпеченими, держава пропонує оформити субсидії. Ті категорії громадян підвищення вартості послуг не повинні відчути. А ще можна використовувати різні способи економії води», – розповів ЗЗ директор КП «Тернопільводоканал» Володимир Кузьма.

Для зменшення витрат води рекомендують замість прийняття ванни обмежитися душем. Тоді витрати зменшаться утричі. Радять також встановити насадку-розпилювач на кран на кухні. Таким чином можна економити воду під час миття посуду. Найбільш поширені способи економії води – це встановлення лічильників на гарячу та холодну воду.

Тернопіль вода тарифи економія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі