Частина бруківки, яку демонтували на вул. Збаразькій, зберігається на території КП „Міськшляхрембуд” (фото)

Як ми повідомляли, на вул. Збаразькій проводять капітальний ремонт дороги. Частина бруківки, яку демонтували на даній вулиці зберігається на території КП „Міськшляхрембуд”.

Базальтова бруківка була покладена на цій вулиці в 40-вих роках минулого століття і займає територію 4 900 м². Оскільки вона нестандартної форми, висота від 4 до 25 см. та ширина від 5 до 30 см., для повторного використання її потрібно додатково обробляти та обтісувати. До речі, бруківка, яку зняли минулого року під двоарковим мостом частково використовується для облаштування заїзних кишень зупинок громадського транспорту. Такі кишені можна побачити на вул. Б.Хмельницького та вул. Руській (морфологічний корпус медуніверситету). Бруківка там була практично вся 10х10 см., - повідомляє начальник патронатного відділу міськради Максим Черкашин, який оприлюднив фото у соцмережі.

З вулиці Збаразької вже вивезено 90 відсотків бруківки.

«Уся знята бруківка з вулиці Збаразької буде зберігатися на території комунальних підприємств «Міськщляхрембуд» та МШЕД, - розповів Ігор Турський, секретар міської ради. – Бруківка облікована і по акту передана на баланс комунальних підприємств і в подальшому буде використовуватися для ремонту кишень, заїздів, та зупинок громадського транспорту. Якщо тернополяни мають пропозиції щодо використання бруківки, то просимо їх звертатися у міську раду, ми будемо розглядати усі пропозиції».

brukivka - 33
brukivka - 33
Частина бруківки, яку демонтували на вул. Збаразькій, зберігається на території КП „Міськшляхрембуд” (фото), фото-2
Тернопіль ремонт дорога
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі