Коли в Тернополі врегулюють збій у графіку руху громадського транспорту?

Капітальний ремонт вулиці Збаразької спричинив чимало труднощів як для тернополян, так і для водіїв маршрутних таксі.

Люди скаржаться, що не встигають на роботу через постійні затримки громадського транспорту та затори на дорогах, спричинені зміною звичного маршруту.

Та нічого іншого, як просто звикнути до тимчавових змін та незручностей рекомендують в Тернопільській міськраді. Начальник профільного управління ТМР каже, що водії й самі ще не навчилися де зупинятися та як не збиватися із графіку.

- Це питання кількох днів, – каже начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку міськради Ігор Мединський. – Самі ж водії такими змінами не надто задоволені, адже вони звикли їздити по давно затвердженому графіку. Зупинки ж повинні бути у безпечних для пасажирів місцях, пише газета свобода

В управлінні наголошують на тому, що підлаштовуватися до нового графіку мають впродовж червня-липня, адже до першого серпня там мають завершити усі роботи. Тож маршрут транспорту у сторону Центру практично не зазнав змін – водії повертають у Галицький провулок через вул. Галицьку, далі – за звичним маршрутом. А от з Центру на БАМ їдуть через вул. Галицьку, де повертають на вул. Лисенка — Монюшка — Шопена. Так, зі сторони Східного масиву заїжджають на БАМ, далі – за попереднім маршрутом.

Тернопіль графіку громадський транспорт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі