• Головна
  • У Тернополі на міському стадіоні відбудеться ІIІ Чемпіонат Світу з футболу серед діаспор
20:15, 19 червня 2014 р.

У Тернополі на міському стадіоні відбудеться ІIІ Чемпіонат Світу з футболу серед діаспор

З 28 липня по 2 серпня у Тернополі відбудеться III-й чемпіонат світу з футболу серед українських діаспорних команд.

Про це Номер один повідомив голова організаційного комітету Ігор Бокій.

Змагання проводяться за ініціативи Міжнародного об'єднання громадських організацій "Четверта хвиля".

— Закінчилися перемовини з мером Тернополя Сергієм Надалом, керівниками вищих учбових закладів та групою бізнесменів. "Четверта хвиля" запевняє: турнір відбудеться стовідсотково, гарантійний лист від мера Тернополя отримано. Приймаюча українська сторона забезпечує транспортування по місту, стадіони та суддівство, а наша громадська організація взяла на себе місію щодо вирішення питання харчування та проживання спортсменів, ведучи перемовини з представниками державної влади та потенційними спонсорами, — відзначив Ігор Бокій.

Керівник організаційного комітету повідомив, що листи-підтвердження на участь у чемпіонаті вже надали команди з Білорусі, Польщі та Канади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #Чемпіонат Світу з футболу серед діаспор
ТОП новини
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Бронювання більше не гарантує захисту: повістки в Україні почали отримувати навіть ті, хто має відстрочку
"З 1 липня пенсію максимально збільшать для цих категорій українців": виплати зростуть дуже сильно вже незабаром
"ТЦК знайшли спосіб оштрафувати всіх чоловіків, штрафи збільшать у 2 рази": нові правила мобілізації, повістки та ВЛК
Оголошення