“Антимайдан оголосив на нас “полювання” – відома волонтерка Євромайдану з Донеччини переїхала жити в Тернопіль

До Тернополя на постійне проживання приїхала відома активіста і волонтерка Київського Майдану Ліза Шапошнік.

Ліза жила на Донеччині до початку Майдану. “Приїхала до Києва фактично на Майдан. Так співпало. І залишалася на Майдані, поки до Тернополя не переїхала жити, – розповідає Ліза. Молоду дівчину, яка незважаючи на ДЦП працювала волонтеркою Майдану назвали головною краплею в океані Євромайдану. Сьогодні вона у Тернополі і журналістам «0352.ua» розповіла про свої плани.

– Я вже майбутня тернополянка. Тут затишно, спокійно, люди люблять історію своєї країни. Мені тут дуже подобається”, – каже Ліза. – Після весілля на мене і мого чоловіка антимайданівці оголосили полювання. Щоб не створювати провокаційні ситуації, ми виїхали з Києва. Я вже давно захотіла переїхати жити в Західну Україну. Тут інший менталітет – патріотичний. Коли думала куди їхати з Києва прийшли в голову  слова “Файне місто Тернопіль” і вирішила приїхати. Сподіваюся, що до Тернополя сепаратисти не доберуться.

На даному етапі у Тернополі для Лізи шукають житло. З приводу цього питання 19 червня вона зустрілася з заступником міського голови. Місцева влада обіцяє надати кімнату в гуртожитку. У Тернополі Ліза продовжуватиме діяльність, яку почала на Київському Майдані, вона служитиме народу, працюватиме волонтером.

–  На днях говорила із сусідкою на Донеччині по-телефону. Вона сказала, що в мене немає вже житла, бо зайшли чужі люди, забрали мої речі і живуть зараз там не знайомі особи. Розібрали усе, заселились, – розповідає Ліза.

У знак солідарності і підтримки українських бійців, які захищають рідну землю від сепаратистів Ліза носить уніформу українського солдата. Каже, що так буде носити, доки не завершиться війна, яку Росія оголосила Україні.

Фото: УП

Тернопіль Ліза Шапошник Майдан
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі