Кошти, які отримають від проведення фестивалю «Файне Місто», передадуть на потреби батальйону «Тернопіль»

Частину коштів, яку отримають від проведення фестивалю «Файне Місто», організатори передадуть на потреби батальйону «Тернопіль». Так було вирішено допомогти нашим воякам і підтримати їх не словами, а діями.

- Ми зустрілися з командиром батальйону “Тернопіль”, де були представлені нам першочергові потреби батальйону. На сьогоднішній день основною проблемою підрозділу є катастрофічна нестача бронежилетів. Закупівля одного такого бронежилета обходиться приблизно у 4000 грн. Відповідно, нами прийняте рішення, що частина грошей, зібраних від проведення фестивалю, буде передана нашим військовим, – прокоментував один із організаторів фестивалю Володимир Пасяка.

Також перед сценами поруч з волонтером фестивалю буде встановлено спеціальні бокси для збору пожертв. Всі зібрані кошти будуть витрачені безпосередньо на потреби батальйону.

- Кожен в нашій державі виконує свою функцію: одні воюють заради України, інші творять заради України. Фестивалем, ми разом з вами творимо велику справу, зарадити тих, хто захищає нашу Вітчизну, – каже Володимир Пасяка.

Тернопіль територіальний батальйон фестиваль "Файне місто"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі