• Головна
  • Хто з тернопільських дітей має право відпочити у таборі безкоштовно?
18:15, 20 червня 2014 р.

Хто з тернопільських дітей має право відпочити у таборі безкоштовно?

Календарне літо у розпалі, тож дитячі табори Тернопільщини приймають юних відвідувачів.

Нині в таборах уже відпочивають діти першої зміни. Як правило, у більшості таборів — три зміни, в деяких — чотири. Загалом цього року на території області працюють 11 позаміських таборів відпочинку, 6 санаторіїв, 165 пришкільних таборів, 10 наметових таборів і 6 таборів праці та відпочинку.

— На оздоровлення дітей у таборах цього року з обласного бюджету виділено 3 мільйони 841 тисячу гривень, ще 2 мільйони 423 тисячі 340 гривень виділили місцеві бюджети та 7 мільйонів 749 тисяч — Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві, — розповів «Новій Тернопільській газеті» начальник відділу організації оздоровлення та відпочинку дітей, реалізації молодіжних програм управління у справах сім’ї та молоді ТОДА Ігор Чорний. — За бюджетні кошти передусім будуть оздоровлюватися діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти-інваліди, діти, які потерпіли від аварії на ЧАЕС, діти, які перебувають на диспансерному обліку, а також творчі та талановиті діти. Втім, і школярам, які не належать до цих категорій, частину суми за відпочинок може оплатити Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві. За наявності у батьків довідки про те, що роботодавець сплачує внески до фонду, відпочинок дитини у таборі буде суттєво дешевший.

Порівняно з минулим роком ціни зросли незначно. Загалом три тижні перебування у таборі коштує близько 3100 гривень. Більшість таборів відпочинку діятиме з червня до серпня.

Щоб відправити дитину до літнього табору, окрім путівки (посвідченої печаткою організації), потрібно також мати медичну картку, в якій зазначені всі щеплення, що робили дитині, анкету дитини та копію свідоцтва про народження або паспорта, посвідчені печаткою організації.

Детальнішу інформацію шукайте на сайті управління у справах сім’ї та молоді Тернопільської ОДА www.usm.te.gov.ua у відділі «Оздоровлення».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #діти #табори
Оголошення
live comments feed...