• Головна
  • В. Хоптян обурений закордонними поїздками С.Надала і О.Кайди, хоча сам щойно повернувся з Ізраїлю
07:55, 26 травня 2011 р.

В. Хоптян обурений закордонними поїздками С.Надала і О.Кайди, хоча сам щойно повернувся з Ізраїлю

Очільники нашого міста і області здійснюють закордонні поїздки, і не всім це подобається. Як і відсутність З. Щепановського.

24 травня, як повідомляє сайт Тернопільської обласної державної адміністрації, голова ОДА Валентин Хоптян побував з приватною поїздкою у Державі Ізраїль, де провів ряд зустрічей з представниками українського посольства та місцевого бізнесу, цікавився залученням інвестицій в розвиток сільськогосподарської та туристичної галузей Тернопільщини, налагодження експорту виробленої на Тернопіллі продукції. Однією з досягнутих домовленостей має стати поїздка в Ізраїль, на запрошення потенційних бізнес-партнерів, делегації з нашої області, планується обговорити питання інвестування коштів у переробку сільськогосподарської продукції.

А вже 25 травня, як інформує ІНТБ, Валентин Хоптян закликав мера Тернополя Сергія Надала та голову обласної ради Олексія Кайду починати працювати, а не їздити по за кордонах. Відсутність очільників міста та області обурює губернатора. На засіданні колегії озвучив свою думку щодо постійних відряджень двох головних посадовців нашого регіону так:
- Приїде Олексій Петрович з міжнародних поїздок – я думаю, що вже пора роботою займатись. Бо мені вже люди дзвонять на «пряму лінію», кажуть: Валентин Антонович, у нас голова міської ради і голова обласної ради. Вони що – в Міністерстві закордонних справ працюють?

Також Валентин Хоптян звернувся до брата власника фірми «Будівельник» з приводу справи Щепановського:

- Віталік, бери, давай шукай брата. Це вже все! Вже байки завершились, ми вже їх слухаєм три місяці. Все, крапка!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...