• Головна
  • Тернополяни влаштували пікет через будівництво у парку «Загребелля»
21:00, 21 червня 2014 р.

Тернополяни влаштували пікет через будівництво у парку «Загребелля»

Громадськість сьогодні пікетувала на масиві «Дружба».

Люди незадоволені, що відновлено будівництво на території ландшафтного парку «Загребелля», а саме на прибережній зоні Тернопільського ставу, неподалік Дальнього пляжу.

– Нам розповіли, що ділянку й справді виділено цій будівельній організації розпорядженням екс-голови ОДА Валентина Хоптяна ще у вересні 2013 року. Користування ділянкою є платним і має термін у 49 років. Втім у цьому розпорядженні дозволяється лише облаштування відпочинкової зони”, – кажуть громадські активісти і запевняють – будівництво там заборонено, але воно ведеться; вирубка дерев також там незаконна, та попри це дерева зрубують.

Як наслідок, сьогодні низка громадських організацій намагалась завадити будівельним роботам, крім цього пікетувала офіс «Креаторбуду» та ходила скаржитись у прокуратуру області, передає tv4.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Будівництво #парк #пікет
Оголошення
live comments feed...