Невдовзі на Тернопільщині розпочнуть свою роботу 11 наметових містечок (фото)

Саме такою стала провідна теза прес-конференції щодо початку оздоровчого сезону в області.

Заступник голови ОДА Наталка Михно повідомила, що здійснює об'їзд дитячих таборів області і проміжними результатами поділилася з журналістами. Готовність до прийому дітей та відповідність закладів санітарним і медичним нормам підтвердили представники відповідних служб.

- Ми повинні розуміти, що зклади, звісно, не у найкращому стані, але закриття будь-якого з них, означатиме втрату табору назавжди. Ми не повинні цього допустити, - наголосила Наталка Михно.

На сьогоднішній день в області розпочали роботу 186 закладів оздоровлення та відпочинку, пише Сорока.

 З них:

- 10 стаціонарних заміських закладів оздоровлення та відпочинку, 6 дитячих санаторіїв,

-  164 таборів з денним перебуванням  дітей,

-  6 таборів праці та відпочинку.

 Крім того, протягом літа ще планують розпочати роботу 2 стаціонарні заміські оздоровчі заклади, 11 наметових містечок, також діятимуть в області профільні тематичні табори.

- Ми налагоджуємо співпрацю з управліннями Донецької області. Вони мають виділені з держбюджету кошти на оздоровлення дітей і ведуться перемовини про те, щоб дітей привезти у наші табори, - розповіла начальник управління у справах сімї та молоді ТОДА Наталія Найчук.

Невдовзі на Тернопільщині розпочнуть свою роботу 11 наметових містечок (фото), фото-1 Невдовзі на Тернопільщині розпочнуть свою роботу 11 наметових містечок (фото), фото-2 Невдовзі на Тернопільщині розпочнуть свою роботу 11 наметових містечок (фото), фото-3
Тернопільщина оздоровчі табори наметові містечка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі