Екстремальний відпочинок: у Тернополі дівчата в бікіні стрибали з дев’ятиповерхівки (фото)

22 червня клуб активного відпочинку «Адреналін» влаштував у Тернополі один з найбільш екстремальних видів активного відпочинку в Україні – «Rope jumping».

Команда львівських фахівців зорганізувала в Тернополі справжнє свято для любителів екстремальних розваг. Близько 100 тернополян взяли участь у заході, в рамках якого стрибали з 20-25 метрів висоти, зокрема з даху з дев’ятиповерхової будівлі. Родзинкою екстремального заходу стали дівчата, які стрибали з дев’ятиповерхівки в бікіні.

За словами організатора «Rope jumping» в Тернополі Любомира Максиміва, попит на такий вид відпочинку в Тернополі все більш зростає. Про це свідчить кількість листів у соцмережі, окрім цього до організаторів часто телефонують бажаючі долучитися до екстремальних заходів відпочинку.  

– Тернополяни порівняно зі львів’янами не настільки відважні, дехто боїться, що це небезпечно. Але ми спостерігаємо, що в Тернополі зростає інтерес до такого виду відпочинку. На сьогоднішній захід наперед заповнили анкети 50 осіб, – каже  Любомир Максимів.

22 червня багато з тернополян долучилися до такого заходу вперше. Серед них – 16-річна Олена.

– Емоції просто зашкалюють. Взагалі то я думала, що буде страшніше. Трохи страшно було тоді, коли подивилася вниз, але мені інструктори сказали дивитися на горизонт. Щоб перебороти страх, я закрила очі і все. Дуже класно, – розповідає Олена після стрибка. 

Львівська організація клуб активного відпочинку “Адреналін” проводить заходи у Львівській та Тернопільській областях.  За словами Любомира Максиміва, при «Rope jumping» мінімальна висота падіння має встановити 20-25 метрів, щоб була хоча би одна секунда вільного падіння. Тому перелік місць, де традиційно проводять такий захід складений наперед, хоча він може ще доповнюватися.  

–У Львові стрибаємо з двох дев’ятиповерхівок, які мають по 33 метри висоти, в  Тернополі – з дев’ятиповерхівки, що біля торговельно-розважального центру. Також у Тернопільській області стрибаємо у селі Устечко з моста, що на висоті 40 метрів над річкою Дністер, і обстрибуємо найвищий об’єкт у Західній Україні – це у Новояворівську в Львівській області, на заводі є труба 120 метрів висоти”, – каже Любомир Максимів.

Клуб активного відпочинку «Адреналін» використовує для проведення заходів зі «Rope jumping» сучасне європейське спорядження. Всі елементи спорядження регулярно перевіряються та оновлюються. Перед початком заходу організатори кілька разів стрибають з об’єкта для перевірки надійності встановленої для стрибка системи. 

“Ми на наших канатах можемо скинути мотоцикл чи автомобіль – і вони не порвуться. Коли людина виходить на дах, там є наші інструктори, які є найбільш кваліфікованими в Західній Україні і проводять інструктаж. Людина має вилізти на край будинку. Носочки треба звісити на 3-4 сантиметри, щоб можна було відштовхнутися. Треба дивитися на горизонт, не дивитися вниз і руки треба розставити так, ніби ви хочете стрибнути на уявний турнік. Найкраще  стрибати під кутом 30-40 градусів. Але це ролі не грає. Можна стрибнути, зробивши маленький крок або стрибнути високо. Люди часто переживають: якщо не стрибнуть правильно, зіштовхнуться зі стіною будинку, але це нереально. Бо використовуємо відповідну систему безпеки. Коли людина стрибає з будинку, до її спорядження чіпляється динамічний поводок, який зверху кріпиться до базового каната на роликах і коли людина від будинку може відірватися лише на сантиметр, ролики одразу відводять її по базовому шнурку від будинку і людина жодним чином не зіштовхнеться зі стіною”, – каже Любомир Максимів.

“Адреналін”, “переборення страху”, “неймовірне відчуття волі” – це ті фрази, якими досвідчені любителі екстремального відпочинку найчастіше описують емоції отриманні від «Rope jumping». Незважаючи на те, що людина під час падіння перебуває в повітрі лише кілька секунд, навіть одна секунда здається їй хвилиною, а то й більше. За ці лічені секунди встигаєш отримати безліч неповторних емоцій, перебороти свої страхи і насолодитися відчуттям волі, яке можна відчути лише при падінні з десятки і сотні метрів висоти. Тобто це все одно, щоб навчитися літати.

“Коли відриваєшся від будинку, тебе наповнює адреналін. І наступних 20 хвилин хочеться кричати на весь світ, що зробив такий серйозний  крок в своєму життя, переборов свій страх”, – кажуть досвідчені любителі екстремального відпочинку.

У Тернополі таке задоволення вартує 150 грн. для тих, кому мало одного стрибка, вартість за два – 270 грн., три стрибка вартують 320 грн. Також, для  найбільш активних компаній діє акція, тому хто приведе 5 друзів – один стрибок безкоштовно. Проте, попередньо потрібно пройти реєстрацію http://vk.cc/2zHKt9   та оплатити завдаток.

Детальнішу інформацію можна дізнатися на сайті KAVA.ua, контакти: 098 321 98 20,  [email protected]

Екстремальний відпочинок: у Тернополі дівчата в бікіні стрибали з дев’ятиповерхівки (фото), фото-1
Екстремальний відпочинок: у Тернополі дівчата в бікіні стрибали з дев’ятиповерхівки (фото), фото-2
Екстремальний відпочинок: у Тернополі дівчата в бікіні стрибали з дев’ятиповерхівки (фото), фото-3
Екстремальний відпочинок: у Тернополі дівчата в бікіні стрибали з дев’ятиповерхівки (фото), фото-4
Екстремальний відпочинок: у Тернополі дівчата в бікіні стрибали з дев’ятиповерхівки (фото), фото-5
Екстремальний відпочинок: у Тернополі дівчата в бікіні стрибали з дев’ятиповерхівки (фото), фото-6
Екстремальний відпочинок: у Тернополі дівчата в бікіні стрибали з дев’ятиповерхівки (фото), фото-7 Екстремальний відпочинок: у Тернополі дівчата в бікіні стрибали з дев’ятиповерхівки (фото), фото-8
Екстремальний відпочинок: у Тернополі дівчата в бікіні стрибали з дев’ятиповерхівки (фото), фото-9 Екстремальний відпочинок: у Тернополі дівчата в бікіні стрибали з дев’ятиповерхівки (фото), фото-10 Екстремальний відпочинок: у Тернополі дівчата в бікіні стрибали з дев’ятиповерхівки (фото), фото-11 Екстремальний відпочинок: у Тернополі дівчата в бікіні стрибали з дев’ятиповерхівки (фото), фото-12 Екстремальний відпочинок: у Тернополі дівчата в бікіні стрибали з дев’ятиповерхівки (фото), фото-13 Екстремальний відпочинок: у Тернополі дівчата в бікіні стрибали з дев’ятиповерхівки (фото), фото-14 Екстремальний відпочинок: у Тернополі дівчата в бікіні стрибали з дев’ятиповерхівки (фото), фото-15
Екстремальний відпочинок: у Тернополі дівчата в бікіні стрибали з дев’ятиповерхівки (фото), фото-16
Екстремальний відпочинок: у Тернополі дівчата в бікіні стрибали з дев’ятиповерхівки (фото), фото-17
Екстремальний відпочинок: у Тернополі дівчата в бікіні стрибали з дев’ятиповерхівки (фото), фото-18 Екстремальний відпочинок: у Тернополі дівчата в бікіні стрибали з дев’ятиповерхівки (фото), фото-19 Екстремальний відпочинок: у Тернополі дівчата в бікіні стрибали з дев’ятиповерхівки (фото), фото-20
Екстремальний відпочинок: у Тернополі дівчата в бікіні стрибали з дев’ятиповерхівки (фото), фото-21 Екстремальний відпочинок: у Тернополі дівчата в бікіні стрибали з дев’ятиповерхівки (фото), фото-22
Екстремальний відпочинок: у Тернополі дівчата в бікіні стрибали з дев’ятиповерхівки (фото), фото-23
Екстремальний відпочинок: у Тернополі дівчата в бікіні стрибали з дев’ятиповерхівки (фото), фото-24
Екстремальний відпочинок: у Тернополі дівчата в бікіні стрибали з дев’ятиповерхівки (фото), фото-25
Екстремальний відпочинок: у Тернополі дівчата в бікіні стрибали з дев’ятиповерхівки (фото), фото-26 Екстремальний відпочинок: у Тернополі дівчата в бікіні стрибали з дев’ятиповерхівки (фото), фото-27
Екстремальний відпочинок: у Тернополі дівчата в бікіні стрибали з дев’ятиповерхівки (фото), фото-28
Тернопіль Rope jumping,екстремальний вид відпочинку
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі