На Тернопільщині багатодітні оплачували безкоштовну позашкільну освіту

За активної позиції прокурора Гусятинського району скасовано незаконні акти, на підставі яких багатодітні сім’ї оплачували навчання дітей у позашкільних навчальних закладах, та притягнуто до відповідальності службовців, які видали зазначені офіційні документи.

Прокурорською перевіркою встановлено, що начальник відділу райдержадміністрації видав незаконний наказ про встановлення батьківської плати за навчання дітей у навчальних закладах у розмірі 70% (35 грн. в місяць).

На підставі вищезазначеного наказу, директори державних музичних шкіл району видали аналогічні накази про обов’язкову оплату коштів за навчання дітей у навчальних закладах.
У результаті, багатодітні батьки безпідставно платили за навчання дітей, оскільки законодавством передбачено безкоштовне здобуття ними позашкільної освіти.

За наслідками перевірки, прокурор району начальнику відділу культури і туризму райдержадміністрації вніс подання, за результатами розгляду якого скасовано 4 незаконні акти, притягнути до відповідальності 4-х посадових осіб, які їх видали, та відшкодовано багатодітним родинам безпідставно сплачені кошти у сумі 2 000 гривень.

Тернопільщина позашкільна освіта
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі