![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
10:32, 26 травня 2011 р.
На Тернопіллі чиновниця вимагала 200 доларів хабара
Заступник начальника Тернопільського обласного управління у справах захисту споживачів, за хабар у 200 доларів пропонувала зменшити штраф з 20 тис.грн. до 170 грн.
Як повідомляє офіційний сайт УМВСУ в Тернопільській області, державний службовець отримав звернення про реалізацію одним з приватних підприємців недоброякісного медичного апарату. Після цього чиновниця зателефонувала підприємцю і при особистій зустрічі наступного дня повідомила ділку, що йому доведеться сплатити більше 20 тис. грн. штрафу, але за винагороду у 200 доларів пообіцяла зменшити стягнення до 170 грн.
Передача хабара відбулася у службовому кабінеті, після чого правоохоронці вилучили гроші і затримали порушницю.
Порушено криміналну справу, триває розслідування.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:01, 18 липня
live comments feed...