Компромат на органи прокуратри Тернопільщини згорів дотла?

Усі позовні заяви щодо оскарження рішень сільських, селищних, міських, районних і обласної рад щодо вивішування прапорів Ради Європи, звернень до Януковича про негайне підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом, недопущення розправ міліції над мирними мітингувалниками, знищені під час подій з 18 на 19 лютого.

Про це повідомляє нардеп Володимир Бойко, який намагався отримати копії даних заяв в обласній, міській прокуратурі, а також в прокуратурах кожного з районів області.

"Із усіх прокуратур Тернопільщини отримав цікаву і повністю одноманітну інформацію. Усі позовні заяви знищені під час подій з 18 на 19 лютого. Цікаво, що знищені не відомості про нарахування заробітної плати та преміювання, а саме позовні заяви проти Майдану.Не виключено, що разом з ними були знищені окремі кримінальні справи та матеріали про земельні дерибани", – зазначає народний депутат.

Він надав копії відповідей районних прокурорів, які написані мов під кальку. В них сказано, що усі позовні заяви були скеровані в Тернопіль і звідти так і не повернулися, а тому копії заяв надати не можливо.

До речі, прокурор області Юрій Гулкевич ще донедавна теж був прокурором району і теж підписував судові позови до органів місцевого самоврядування у час Євромайдану.

прокуратура Бойко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі