• Головна
  • Біля Збаразького перехрестя вирубують дерева і облаштовують продаж будматеріалів, – скаржаться тернополяни
18:30, 23 червня 2014 р.

Біля Збаразького перехрестя вирубують дерева і облаштовують продаж будматеріалів, – скаржаться тернополяни

“На мікрорайоні «Східний», як їхати з вулиці Лесі Українки до Збаразького кільця, є посадка дерев повздовж дороги. Дерева час від часу вирубують. Якщо так будуть продовжувати, скоро жодного дерева там не буде”, – розповіла тернополянка пані Зіна, яка зателефонувала сьогодні в редакцію сайту «0352.ua».

“Дивитися на цей вандалізм неможливо. На місці вирубаних дерев здійснюють продаж будматеріалів. Вже робили три таких торговельних точки, тепер на четвертій частині цієї ділянки зрізали усі дерева, і зробили рів з двох боків в притик до цих дерев, що лишилися.  На даному місці лишилася ще маленька частина посадки. Там вже поставили таблицю з написом: “Оренда” і написано контактний телефон”, – бідкається жінка, яка є жителькою вул. Протасевича № 4.

Три будинки, що на Протасевича 4, 6 і 8 стоять з правого боку паралельно до цієї посадки. Жителі цих будинків вже два роки спостерігають, як невідомі поступово  знищують природу, але зупинити цей вандалізм не можуть. За словами пані Зіни, вперше жителі прилеглих будинків помітили факт вирубки дерев два роки тому, а востаннє – кілька місяців тому.

- В березні цього року зупинку громадського транспорту демонтували, сказали, що буде магазин і зроблять ще кращу зупинку. Але вже 4 місяці ніхто нічого не робить. А на зупинці почали продавати автомобілі, – каже  вона. 

“Тим деревам 35 років. Окрім цього, ви знаєте, який  рух транспорту на Збаразькому перехресті. Після вирубки дерев нема чим дихати, бо це об’їзна дорога. Нас ці дерева рятували. Найбільш страшно те, що відкрито поставили таблицю з написом “Оренда”, тобто далі вирубуватимуть. Я ще раніше зверталася в державне управління екології Тернопільської  області. Там сказали, що ця ділянка не підлягає їхній юрисдикцію, бо належить району і дана земля була продана”, – каже пані Зіна.

Сьогодні жителі прилеглих будинків подзвонили в районну адміністрацію. Планують також написати заяву і звернуться в прокуратуру, щоб зупинити вандалізм і врятувати дерева.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #вирубка дерев
Оголошення
live comments feed...