• Головна
  • Невдовзі стіни тернопільських будинків прикрасять революційні графіті
09:00, 24 червня 2014 р.

Невдовзі стіни тернопільських будинків прикрасять революційні графіті

Незабаром стіни тернопільських будинків розмалюють на революційну тематику. Митців, які працюватимуть над малюнками, мерія забезпечить фарбою і автовишкою.

Працюватимуть над малюнками активісти з Молодіжного Мистецького Центру.

- Сергій Надал підтримав ініціативу молодих художників розмалювати стіни Тернополя в революційну тематику. За словами організаторів, акція має на меті через мистецтво урізноманітнити сіру буденність та пробудити український дух в тих, хто ще ментально спить, – повідомляє Добі помічник міського голови Максим Черкашин.

Міський голова доручив структурним підрозділам міськради максимально сприяти молодим митцям та позбавити їх клопотів з документацією, повідомляє Черкашин. Окрім того художники будуть забезпечені фарбою та автовишкою.

- До речі, ми вже маємо досвід співпраці з молодими художниками – розмалювання каналізаційних люків до ЄВРО 2012, сходів на “єлісях”, палат лікарень та кімнати дитячих будинків, – зазначає Максим Черкашин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #стіни будинків #революційні графіті
ТОП новини
Нові правила посилюють мобілізацію, чоловіків чекають 60 тисяч грн штрафу і тюремні ув'язнення: ТЦК шукають одну групу
"Град, негода і шквали 15 – 20 м/с": новий прогноз від синоптиків попереджає про дощ, грозу і сильний вітер
"В Україні оголосили новий тариф на газ з 1 червня": яка ціна за 1 кубометр для простого населення
Посилена мобілізація з 1 червня накриє молодших за 25 років і старших за 60 років чоловіків: ТЦК шукатиме за 2-а ознаками
Оголошення