Обряд, що традиційно розрахований на двох, перестає бути тільки Вашим, коли про це дізнаються рідні, друзі. Усі чекають від цього весілля вибуху гарного настрою, смачного та вишуканого бенкету, можливості покричати «Гірко!». Але молодятам не до свята, адже після тривалої підготовки до свята, є бажання просто відпочити.

Але організувати незабутнє весілля можливо, причому для обох сторін, якщо звернути увагу на декілька дріб’язків.

З чого почати?

Спочатку варто заздалегідь познайомити батьків, бажано знайти для них загальні точки дотику (крім Вас, звісно) інакше весілля стане незабутнім з інших причин.

Як що є можливість, зверніться до агентства, яке займається організацією свят. Тоді Вам не знадобиться бігати по всьому місту, щоб домовитися про оренду зала, закуповувати продукти, прикрашати зал, та інше. Все це зроблять фахівці.

Складіть попередній сценарій, пропишіть в ньому усе до дрібниць. Адже немає нічого гірше, ніж непродумане и погано організоване весілля. Намагайтеся тримати все під особистим контролем.

Основний перелік справ

Ось перелік того, що повинно бути на весіллі, щоб воно сталу дійсно незабутнім й неперевершеним.

  • веселий сценарій викупу нареченої;
  • декор залу;
  • які та скільки машин замовлено для весільного ескорту (головне, щоб всім гостям було на чому доїхати до місця проведення церемонії, банкету);
  • одноразовий посуд, шампанське, солодощі;
  • уважне відношення до кожного гостя;
  • маршрут для прогулянки та фотосета (приклади цікавих і стильних фото на сайті весільної фотостудії)
  • гарний бенкет. Для цього можна поцікавитися смаком гостей та скласти таке меню, щоб кожний почувався комфортно;
  • не забувайте про милі подарунки учасникам конкурсі, костюми, декорації.

І цей список можна ще доповнити.

Тамада. Виберіть тамаду, яка буде веселити гостів, проводити конкурси. Для цього можна прислухатися до порад друзів, знайомих. Варто також обговорити ступінь участі наречених у весільному святкуванні.

Свідки. Потрібно знайти таких свідків, які залюбки б приймали участь у конкурсах, традиційних заходах.

Декілька раз продумайте список гостей. Якщо є знайомі, які після декілька бокалів шампанського можуть поводитись, добре подумайте, чи варто їх запрошувати.

Ну, а якщо після всіх приготувань, рідні будуть із захватом згадувати це весілля, більше того, намагатися підготовити що-небудь схоже, Ви можете резонно вважати, що Ваше весілля було насправді незабутньою подією. Для усіх.