У Тернополі люди з лихих 90-их приїхали захищати скандальну забудову дитмайданика на Гнатюка

Сьогодні на вулиці Гнатюка, що у районі Нового світу, люди з лихих 90-их приїхали захищати скандальну забудову дитячого майданчика. Нагадаємо, що там кілька місяців триває протистояння між забудівельниками та людьми щодо недопущення початку робіт. За цей час сам ігрова зона підростаючого покоління вже повністю знищена та вирубані всі дерева.

Приблизно о дев’ятій годині вже зруйнованого майданчика під’їхав «Рендж Ровер» з номерними знаками «ВО 0045», з якого вийшли кілька чоловіків. За кермом виявився Ігор Музика (більше відомий у певних колах як «Патіфон»). У салону вийшли Віктор Вдовіченко («Вдова») і Олег Інак («Щур»). З часом до них приєдналися Ігор Марцинківський («Марин») та Андрій Попівняк («Мішок»). Вони представилися представниками громадськості і виступили на захист забудівника. Головну скрипку грав пан Музика. Він всіх перебивав, заговорювався і звертався на «ти» до незнайомих. Йому підігрував Олег Інак, який видягся у вишиванку та бриль. Поводив себе «Щур», як американський мафіозі Аль Капоне.

Нагадаємо, що всі згадані персонажі з 90-их прийшли 25 квітня під стіни Тернопільської міської ради. Саме їх поява спровокувала бійку. Тоді тернополяни вимагали припинити забудову парків та знищення зелених зон.

На щастя, на ранок нечисельна громада мікрорайону не поступилася перед всім відомими обличчями з 90-их років минулого століття. Ігор Музика повідомив, що Сергій Надал зараз працює за кордоном, звинувачував громадськогоактивіста Олексія Станька у вимаганні, пропонував громаді відступити і шукати альтернативні дитмайданчики. Олег Інак всіх намагався виховувати і моралізував. Коли останньому зробили зауваження щодо його синів, які кілька років тому побили на Великодень відомих спортсменів Олександра Починка та Олександра Волинця, він ледь не накинувся на журналіста «Свободи».

Старожили вулиці відкрито говорили, що ще з закінчення Другої світової війни на місці потенційної забудови тут місце для відпочинку дітей. та Ігор Музика неодноразово у крикливій формі всім доводив, що там притон наркоманів та пияків. Пізніше Музика запропонував звернутися до мера Надала з прохання про виділення ділянки для нового майданчика, пише Свобода. До того ж, кермувальника дорогого позашляховика наголосив, що міський голова його точно послухає. «Патіфон» у підтвердження часто зневажливо підкликав керівника юрвідділу міськради Олександра Печіля. Той слухняно пояснював певні моменти.

Всі розійшлися десь через годину. Домовилися поки призупинити початок забудови. Співвласник ділянки Павло Ільчук пообіцяв до закінчення розгляду апеляції у судах не загострювати ситуації хоч якимось роботами.

Тернопіль забудова дитмайданчика криміналітет
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі