Тернополяни самі провокують водіїв маршруток на конфлікти?

Сьогодні  зранку тернополянка свідком цікавого інциденту в маршрутці №16. Перед одним із пішохідних переходів водій маршрутки різко загальмував, через що пасажири, що стояли у салоні, ледь не попадали.  

Люди обурились і зробили водію зауваження, щоб він був уважнішим. Водій одразу зрозумів свою помилку і кілька разів попросив у пасажирів вибачення, – розповідає “Місту” тернополянка Анастасія.

Проте навіть після вибачень не всі пасажири збиралися забути про цей випадок і залишати водія у спокої. Один із пасажирів почав голосно обурюватись і ображати водія. 

“Що ти вибачаєшся, дивися куди їдеш? Жене, як з цепі зірвався! Удавишся тими трьома гривнями!”, – вигукував пасажир. Водій реагував на слова пасажира  стриманою мовчанкою, але коли чоловік і не думав зупиняти свою словесну агресію  перепитав  пасажира чи бува не повернути йому гроші за проїзд.

Невідомо скільки б  тривав цей конфлікт,  якби у нього не втрутились  інші пасажири, які стали на бік водія. Вони зауважили, що водій вибачився, а ситуація на дорозі була справді така, що  уникнути  різкого гальмування було справді важко. Пасажири зауважили, що не варто псувати комусь і собі настрій, адже попереду усіх чекає робочий день

Тернопіль водій маршрутки конфлікт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі