Стало відомо, де у Тернополі діятиме музей Героїв Небесної сотні (фото)

Як ми повідомляли, у Тернополі відкриють музей Героїв Небесної сотні.

Тернопільський майданівець Сергій Кузнєцов привіз з Будинку профспілок десятки речей і розмістив їх на зберігання у своїй хаті, що в Березовиці. Ці речі стануть експонатами музею.

Незабаром музей Героїв Небесної сотні почне діяти у Тернопільському  краєзнавчому музеї. За словами Сергія Кузнєцова, після відкриття музею відбудеться передача усього майна у державну власність.

Книжки, обгоріла чашка під час пожежі в Будинку профспілок, прапор України з написом “Тернопіль – Слава Україні!”, щит, відібраний від беркутівця, каски, бронежилет, бруківка,  – кожна річ є частиною життя київського Майдану. Сергій вирішив зберегти цю історію, щоб люди відчули в музеї силу духу Майдану, побачили і доторкнулися до речей, якими майданівці боролися за майбутнє своєї держави.

Музей героїв Небесної сотні ще буде наповнюватися іншими експонатами. До цього процесу можуть долучитися тернополяни, які зберегли речі з Майдану і готові здати їх у фонд музею Героїв Небесної сотні.

Стало відомо, де у Тернополі діятиме музей Героїв Небесної сотні (фото), фото-1 Стало відомо, де у Тернополі діятиме музей Героїв Небесної сотні (фото), фото-2 Стало відомо, де у Тернополі діятиме музей Героїв Небесної сотні (фото), фото-3 Стало відомо, де у Тернополі діятиме музей Героїв Небесної сотні (фото), фото-4 Стало відомо, де у Тернополі діятиме музей Героїв Небесної сотні (фото), фото-5 Стало відомо, де у Тернополі діятиме музей Героїв Небесної сотні (фото), фото-6 Стало відомо, де у Тернополі діятиме музей Героїв Небесної сотні (фото), фото-7 Стало відомо, де у Тернополі діятиме музей Героїв Небесної сотні (фото), фото-8 Стало відомо, де у Тернополі діятиме музей Героїв Небесної сотні (фото), фото-9 Стало відомо, де у Тернополі діятиме музей Героїв Небесної сотні (фото), фото-10
Стало відомо, де у Тернополі діятиме музей Героїв Небесної сотні (фото), фото-11
Стало відомо, де у Тернополі діятиме музей Героїв Небесної сотні (фото), фото-12
Тернопіль музей Героїв Небесної сотні
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі