На Тернопільщині відмінили мистецький фестиваль патріотів «Рурисько»

У Бережанах відмінили фестиваль “Рурисько”, що був запланований на 5-6 липня. Таке рішення прийняли на 27 сесії Бережанської районної ради.

- Офіційно повідомляємо, що мистецький фестиваль патріотів «Рурисько» не відбудеться. Ми дякуємо всім гуртам фестивалю «Рурисько», які на Майданах України підтримували дух волі та незалежності, а у нас – долучились до розвитку патріотичної ідеї фестивалю. Ми дякуємо за погоджені у літературній сцені та на мистецькій поляні всім учасникам, що сприяють розвитку фестивального руху України. Ми вважаємо, що об’єднання людей на фестивалях народжують і розвивають патріотизм в їхніх душах через музику та інші види мистецтва, – пишуть в офіційній групі фестивалю.

Також організатори фестивалю «Рурисько» написали, що розуміють інших організаторів фестивалів, які також відмінили свою діяльність на літо 2014 року. А також будуть підтримувати патріотичні фестивалі такі, як “Раковець”, “Файне Місто”, яких поки що не відмінили, пише Доба.

- Несприяння фестивалю з боку влади грозить оргкомітету проблемами з благоустроєм території, забезпеченням безпеки відвідувачів фестивалю, іншим. Попри патріотизм та “правильний” напрямок Фестивалю, організатори не йтимуть всупереч волі представників громади. Поки допомагатимемо Армії іншими способами та проводитимемо маленькі патріотичні акції, – поділились думками організатори “Руриська”.

Тернопільщина фестиваль "Рурисько"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі